MENU
Jesteś tutaj: Oferta Przegląd budowlany Przegląd budowlany Warszawa

Przegląd budowlany Warszawa - szybkie przeglądy budowlane w Warszawie

Zadzwoń: 506-517-306

Przegląd budowlany Warszawa

Chcesz przeprowadzić przegląd budowlany w Warszawie? U nas otrzymasz wszystko czego szukasz!

Zobacz co mamy w ofercie i zostań naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Jesteś w posiadaniu, administratorem lub zarządcą pomieszczenia wielorodzinnego lub użytkowego? Więc, na pewno wiesz, jakie obowiązki na Tobie spoczywają. Jednym z nich jest zagwarantowanie niezagrażającym zdrowiu korzystania z pomieszczeń domownikom i reszcie użytkowników. W takim celu przynajmniej co 5 lat musi być wykonany przegląd budowlany. Może go przeprowadzić specjalista z odpowiednimi uprawnieniami.
Wszystkie nieruchomości wzniesione przez człowieka, poddane są stałej eksploatacji jak i działaniu efektów atmosferycznych. Wpływa to na stan techniczny oraz estetykę. Upływ czasu negatywnie wpływa na różne części budynku – dach okaże się przeciekający, instalacje wadliwe. Inne powody występowania uszkodzeń to drgania z pobliskiej ulicy oddziaływujące na budynek, tąpnięcia jeśli budynek jest wybudowany w przy terenach objętych szkodami górniczymi lub nawet zalanie budynku przez powódź. Możliwości znajdzie się więcej, a ich konsekwencje mogą narazić na duże koszty. Przeglądy budynków są po to aby upwnić się, że spełniają one wszystkie kryteria pozwalające na dalsze bezpieczne użytkowanie. W trakcie przeglądu budowlanego należy dokładnie zbadać ważne elementy oraz instalacje, na które oddziałują warunki atmosferyczne, intensywną eksploatację lub na które może wpłynąć naturalne zużycie materiału.

Skontaktuj się już dzisiaj!
Pracujemy: poniedziałek - piątek od 9 do 16
Zadzwoń do nas: 506-517-306
Bądź skontaktuj się mailowo: controlsanit@gmail.com

Czytaj więcej...

Działamy na terenie

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Warszawa, jak również całe województwo mazowieckie, a także okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym się zajmujemy

 • wybiórcze przeglądy budowlane
 • przeglądy budowlane coroczne
 • przeglądy budowlane 5-cio letnie

Działamy wydajnie i profesjonalnie w branży przeglądów budowlanych.

Przegląd budowlany Warszawa Praga Południe

Wszystkie konstrukcje wzniesione przez człowieka, podlegają stałej eksploatacji oraz działaniu czynników atmosferycznych. Nie pozostaje to obojętne na ich stan techniczny oraz wygląd. Ząb czasu oddziaływuje negatywnie na wiele części budynku – dach okaże się przeciekający, instalacje zagrażające zdrowiu. Innymi powodami wystąpienia uszkodzeń mogą okazać się drgania z ulicy przenoszące się na budynek, tąpnięcia jeśli budynek jest wybudowany w pobliżu terenów objętych szkodami górniczymi czy nawet podmycia obiektu przez powódź. Możliwości jest wiele, a ich ewentualne konsekwencje mogą okazać się poważne. Przeglądy budynków są po to aby upwnić się, że spełniają one wszystkie wymagania pozwalające na dalsze bezpieczne użytkowanie. Osoba wykonująca przegląd budowlany powinna dokładnie zbadać wszystkie elementy oraz instalacje, na które oddziałują warunki atmosferyczne, intensywną eksploatację lub w których może się pojawić naturalne zużycie materiału.

Czytaj więcej...

Mamy w ofercie solidne przeglądy budowlane przy zachowaniu wszystkich norm.
Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym zadowolonym klientem.

Jesteś właścicielem, zarządcą lub administratorem pomieszczenia wielorodzinnego lub użytkowego? W takim przypadku, na pewno zdajesz sobie sprawę jakie obowiązki na Tobie spoczywają. Jednym z nich jest zapewnienie niezagrażającym zdrowiu użytkowania z pomieszczeń domownikom i innym użytkownikom. W takim przypadku przynajmniej co pięć lat musi być wykonany przegląd budowlany. Może go przeprowadzić specjalista z odpowiednimi uprawnieniami.

Gdzie działamy

Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, Warszawa Praga Południe oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Nasza oferta

 • przeglądy budowlane pięcio letnie
 • sezonowe przeglądy budowlane
 • coroczne przeglądy budowlane

Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania zadzwoń natychmiast! Odpowiemy jeszcze dziś.

Przegląd budowlany Warszawa Ochota

W jakich sprawach możemy Ci pomóc

 • przeglądy budowlane pięcio letnie
 • roczne przeglądy budowlane
 • kompleksowe przeglądy budowlane

Pracujemy wydajnie i sprawnie w branży przeglądów budowlanych.

Czytaj więcej...

Sprawdź co mamy do zaoferowania i zostań naszym zadowolonym klientem.

Jesteś w posiadaniu, administratorem lub zarządcą pomieszczenia użytkowego lub wielorodzinnego? Jeśli tak, na pewno zdajesz sobie sprawę, jakie obowiązki na Ciebie czekają. Jednym z ważniejszych jest zapewnienie bezpiecznego korzystania z pomieszczeń domownikom oraz reszcie użytkowników. W takim celu co minimum pięć lat należy wykonać przegląd budowlany. Może go przeprowadzić ktoś z odpowiednimi uprawnieniami.
Wszystkie nieruchomości wzniesione przez ludzkość, poddane są ciągłej eksploatacji oraz działaniu czynników atmosferycznych. Wpływa to na stan techniczny oraz estetykę. Ząb czasu może negatywnie oddziaływać na wszystkie części obiektu – dach stanie się przeciekający, instalacje nie działające. Inne powody pojawiania się uszkodzeń to drgania z ulicy oddziaływujące na budynek, tąpnięcia w przypadku jeśli budynek jest postawiony w pobliżu terenów objętych szkodami górniczymi lub także podmycia obiektu przez powódź. Możliwości jest wiele, a ich ewentualne konsekwencje mogą narazić na duże koszty. Przeglądy budynków są po to aby upwnić się, że są one w stanie technicznym, pozwalającym na dalsze bezpieczne użytkowanie. Osoba wykonująca przegląd budowlany powinna dokładnie sprawdzić ważne elementy oraz instalacje, które wystawione są na warunki atmosferyczne, intensywną eksploatację lub w których może się pojawić naturalne zużycie materiału.

Gdzie działamy

Główny obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, Warszawa Ochota oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Przegląd budowlany Warszawa Ursus

Zobacz co mamy w ofercie i zostań naszym kolejnym klientem.

Jesteś posiadaczem, administratorem lub zarządcą budynku wielorodzinnego lub użytkowego? Jeśli tak, na pewno wiesz, jakie obowiązki na Ciebie czekają. Jednym z najważniejszych jest zagwarantowanie niezagrażającym zdrowiu użytkowania z pomieszczeń domownikom i pozostałym użytkownikom. Aby tak było, przynajmniej co pięć lat zaleca się wykonać przegląd budowlany. Powinna go przeprowadzić ktoś z odpowiednimi uprawnieniami.

Czytaj więcej...

Wszystkie nieruchomości zbudowane przez ludzkość, są wystawione na efekt ciągłej eksploatacji jak i działaniu czynników atmosferycznych. Wpływa to na stan techniczny oraz wygląd. Ząb czasu negatywnie wpływa na różne części budynku – dach okaże się przeciekający, instalacje popsute. Innym powodem wystąpienia uszkodzeń mogą okazać się drgania z ulicy przenoszące się na nieruchomość, tąpnięcia w przypadku jeśli budynek jest wybudowany w pobliżu terenów objętych szkodami górniczymi czy nawet zalanie obiektu przez powódź. Zagrożeń znajdzie się więcej, a ich konsekwencje mogą okazać się poważne. Celem przeglądu budowlanego budynków jest upewnienie się, że są one w stanie technicznym, pozwalającym na dalsze bezpieczne użytkowanie. W trakcie przeglądu budowlanego należy dokładnie zbadać ważne elementy oraz instalacje, na które oddziałują warunki atmosferyczne, intensywną eksploatację lub na które może wpłynąć naturalne zużycie materiału.

Lokalizacja

Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, Warszawa Ursus oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Nasza oferta

 • 5-cio roczne przeglądy budowlane
 • coroczne przeglądy budowlane
 • podstawowe przeglądy budowlane

Jeżeli nurtują Cię jeszcze jakieś pytania dzwoń! Odpowiemy jeszcze dziś.

Ostatnie realizacje

przegląd 5 letni Mława, przegląd budynku Kobyłka, przegląd budowlany Warszawa, przegląd budowlany Mińsk Mazowiecki, przegląd 5 letni Wołomin, przegląd budowlany Pruszków, przegląd budynku mieszkalnego Legionowo, przegląd pięcio letni Mazowiecka, przegląd coroczny Płock, przegląd budowlany Piastów, przegląd budynku mieszkalnego Żyrardów, przegląd pięcio letni Płońsk, przegląd 5cio letni Piaseczno, przegląd budowlany Radom, przegląd coroczny Ostrołęka, przegląd budynku należącego do spółdzielni Ciechanów, przegląd coroczny Sochacze, przegląd pięcio letni Nowy Dwór Mazowiecki, przegląd budynku Ząbki, przegląd budynku Gordzisk Mazowiecki, przegląd budynku Ostrów, przegląd roczny Siedlce, przegląd coroczny Wyszków, przegląd budowlany Marki, przegląd budynku mieszkalnego Otwock, przegląd 5 letni Mińsk Mazowiecki, przegląd budynku Gordzisk Mazowiecki, przegląd budowlany Otwock, przegląd roczny Marki, przegląd budynku należącego do spółdzielni Płońsk, przegląd coroczny Mława, przegląd budynku należącego do spółdzielni Żyrardów, przegląd budynku należącego do spółdzielni Wołomin, przegląd budynku Ostrów, przegląd budynku Ząbki

Często zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów odnośnie oferty naszej firmy

Po co wykonuje się przegląd budowlany?

Odpowiedź jest prosta – aby budynek był bezpieczny. Regularnie a przede wszystkim rzetelnie wykonany przegląd budowlany, pozwala prędko zlokalizować miejsca wymagające naprawy. Przegląd zapewnia ograniczenie dodatkowych wydatków i zmniejsza psucie się obiektu.

Jak długo zajmuje przegląd budowlany?

Czas trwania przeglądu zależy od rodzaju budynku, jego wielkości i roku budowy. Starsze obiekty ukrywają sporo niespodzianek które może ujawnić przegląd – każda z nich wymaga szczegółowego opisania.

Jak często powinno się robić przegląd budowlany?

Przegląd budowlany trzeba przeprowadzać co pięć lat lub każdego roku. Wspólnoty i spółdzielnie powinny także z większą częstotliwością robić przeglądy budowlane – nawet i kilka razy w roku, np. po zimie lub latem, w czasie przeprowadzania corocznych prac renowacyjnych.

           

© wszystkie prawa zastrzeżone